AKTUALNOŚCI

sgb mc 202109 bezcenne chwile

Masz kartę Mastercard?

Bezcenne Chwile to program, w którym płatności kartą przybliżają Cię do nagrody powiązanej z Twoją pasją.

Jeśli Twoja karta Mastercard Banku Spółdzielczego SGB jest objęta programem Bezcenne® Chwile – zarejestruj ją w nim. Aby otrzymać punkty na start, w ciągu 30 dni zrób transakcje o łącznej wartości min. 100 zł. Punkty wymienisz na nagrody o wartości do 100 zł.

nowy rok szkolny 2021i22

Powrót do szkoły to nowe wyzwania, nowe szanse i nowe nadzieje!

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy bezpiecznego i owocnego #NowegoRokuSzkolnego 🙂

blikomania 202108 wygrywaj nagrody

BLIKOMANIA dla klientów Banku Spółdzielczego w Słupcy.
Rekordowa pula nagród, ponad 2 mln zł do wygrania

Korzystasz z BLIKA?

Weź udział w loterii BLIKOMANIA.

Jak to zrobić ?

  • Zarejestruj się na stronie www.blikomania.pl,
  • wybierz aplikację „SGB-Bank SA i banki zrzeszone” i w dowolny sposób płać BLIKIEM lub wypłacaj pieniądze z bankomatów.

Codziennie możesz wygrać 100 zł. Loteria trwa 4 miesiące – na koniec każdego z nich weźmiesz udział w losowaniu jednej z nagród głównych – 100 000 zł!

Nie używasz BLIKA?

Zobacz jakie to proste – wystarczy aplikacja banku!

dobry start 300plus 2021

Świadczenie Dobry Start przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia przez nie 24 roku życia. Wniosek o świadczenie Dobry Start można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r.

  • od 1.07.2021 r. złożysz wniosek – w tym roku tylko elektronicznie
    Gdy złożysz wniosek, to ZUS sprawdzi, czy masz profil na portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, czyli w systemie informatycznym ZUS, za pośrednictwem którego można załatwiać sprawy w ZUS przez internet – bez wychodzenia z domu. Jeśli nie – Zakład założy Ci taki profil. Potwierdzenie założenia profilu otrzymasz na adres e-mail, który podasz we wniosku. Natomiast na numer telefonu z wniosku otrzymasz jednorazowe hasło, które musisz zmienić przy pierwszym logowaniu do PUE ZUS;
  • do 30.11.2021 r. musisz złożyć wniosek.

SALTUS Ubezpieczenia wprowadza do oferty Banku Spółdzielczego w Słupcy dwa nowe warianty produktu Acti Finanse Plus, zabezpieczające znacznie szerszą paletę kredytów i pożyczek:
Acti Finanse Plus Gotówki i Acti Finanse Plus Hipoteki. Pierwszy produkt będzie ubezpieczeniem sprzedawanym m.in. do umowy kredytu gotówkowego/ratalnego, ale również do kredytu odnawialnego, limitu/debetu lub karty kredytowej. Drugie ubezpieczenie będzie natomiast oferowane do umów pożyczki/ kredytu hipotecznego/ mieszkaniowego.

Zwiększenie katalogu produktów bankowych objętych ubezpieczeniem to podstawowa zmiana jaką wprowadza Ubezpieczyciel. Do tej pory ubezpieczenie obejmowało bowiem tylko klasyczne pożyczki gotówkowe i kredyty hipoteczne. Początek ochrony już od dnia podpisania umowy ubezpieczenia, to kolejny atut nowych produktów. Klient będzie miał również 5 dni kalendarzowych na opłacenie składki – w tym czasie będzie znajdował się pod ochroną ubezpieczeniową. To kluczowa zmiana zarówno dla Klienta jaki i Banku.
Nowym i ciekawym rozwiązaniem, jest także możliwość przyjęcia do ubezpieczenia wspólników i partnerów spółek osobowych.

Wszystkie zalety „klasycznego” Acti Finanse Plus pozostają oczywiście w mocy. Nadal ubezpieczenia można zawrzeć do nowych i trwających kredytów lub pożyczek. Bez zmian pozostają dotychczasowe parametry „klasycznego” Acti Finanse Plus, takie jak: brak górnej granicy wieku przystępujących do ubezpieczenia, brak ograniczeń Covid-19, możliwość rozszerzenia podstawowego zakresu ochrony (śmierć Ubezpieczonego) o dodatkowe ryzyka jak: całkowita niezdolność do samodzielnej egzystencji w wyniku NW, pobyt w szpitalu w wyniku NW, śmierć małżonka/partnera w wyniku NW czy poważne zachorowania.

Nowe produkty to nowoczesne, elastyczne oraz spełniające najwyższe standardy rynkowe rozwiązania, dające możliwość objęcia klienta szerokim zakresem ochrony.

visa 202106 nowa karta mlodziezowa

W Banku Spółdzielczym w Słupcy, zgodnie z hasłem naszej strategii, „Otwieramy przyszłość”. Kluczem do niej na pewno są młodzi ludzie, a także nowoczesne formy płatności. Nasza nowa karta młodzieżowa łączy oba te aspekty.

Jej wizerunek wyróżnia szlachetna prostota w intrygującym pionowym układzie. Ciekawym uzupełnieniem jest jaskrawozielony brzeg karty, który z łatwością pomoże odnaleźć ją w portfelu. Choć nawet to nie powinno być konieczne – w końcu dzięki możliwości płacenia nią za pośrednictwem portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay), wystarczy smartfon, smartwatch lub smartband. To wszystko z pewnością pomoże karcie młodzieżowej trafić do Twojego serca – zgodnie z obrazkiem!

Odkryj przyjemność płacenia nową kartą. Zamów ją w placówce Banku.