AKTUALNOŚCI

zostan w domu 20200407

Jesteśmy dumni, że tak dzielnie przechodzicie przez czas izolacji. Trzymamy kciuki za Wasze zdrowie i cierpliwość.

wielkanoc 2020

do 100 zl bez pin 20200406

Teraz jeszcze wygodniej! Płać dowolną kartą płatniczą bez PIN – nawet do 100 zł.

Każdą z naszych kart Visa i Mastercard przy zakupach do wartości 100 zł zapłacisz teraz zbliżeniowo bez podawania numeru PIN.

Jeśli to karta Mastercard, z której już korzystasz, lub nowa karta Visa – nie musisz nic robić, by aktywować nowe limity transakcji. W przypadku karty Visa, którą już posiadasz – usługa zacznie działać po wykonaniu jednej transakcji stykowej.

Pamiętaj: płatność bez PIN-u zwiększa Twoje bezpieczeństwo w dobie koronawirusa.

Przypominamy, że korzystając z cyfrowych portfeli Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay nie musisz podawać PIN-u niezależnie od limitu. W tym przypadku PIN zastępują zabezpieczenia Twojego smartfona lub smartwatcha.

bankuj online 20200324

 #zostańwdomu i korzystaj z bankowości internetowej.

Masz ważną sprawę do załatwienia w naszym banku?

Najpierw zadzwoń:

Oddział w Słupcy tel. 63/ 275 87 10

Oddział w Ostrowitem tel. 63/ 275 87 33

Oddział w Lądku tel. 63/ 275 87 45

Oddział w Kleczewie tel. 63/270 10 27

lub napisz maila [formularz kontaktowy] i sprawdź czy musisz to zrobić osobiście.

W ostatnich dniach w Oddziałach Banku Spółdzielczym w Słupcy odbyło się oficjalne wręczenie nagród II stopnia wylosowanych przez Klientów Banku w ramach loterii promocyjnej „Lokata SGB Wiosna 2019”.

Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się tym razem klienci Oddziału Banku Spółdzielczego w Słupcy i Ostrowitem. Nasi Klienci wygrali: rower damski Kross Lea 2.0, małą walizkę Wittchen i wieżę hi-fi Panasonic.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w aktualnie trwającej edycji lokaty promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2020)”.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Słupcy

plac bezdotykowo 20200317

Czy w czasach koronawirusa warto mieć gotówkę? Banknoty i monety mogą być nośnikiem wirusów i bakterii, które, wg dostępnej wiedzy, mogą na nich przetrwać nawet 3 dni.

Roztropność w płatnościach gotówkowych będzie najlepszym rozwiązaniem. Bezpieczniej zastąpić je płatnościami zbliżeniowymi/bezdotykowymi lub korzystać z bankowości internetowej. Karta płatnicza z funkcją płatności zbliżeniowych, smartphone, smartwatche lub smart opaska, rozliczenia z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, przelewy internetowe – wszystko jest dzisiaj bezpieczniejsze od płacenia gotówką.

Polski system bankowy należy do najlepiej zabezpieczonych w Europie. Co do zasady środki pieniężne zgromadzone na kontach obywateli mają gwarancję wypłat do równowartości w złotych kwoty 100 tysięcy euro – stoi za nią prawo i Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Płatności mobilne – dostępne w wybranych Bankach Spółdzielczych SGB w tym w Banku Spółdzielczym w Słupcy– uwalniają nas od konieczności używania kart oraz samej gotówki. Takie rozliczenia, podobnie jak przelewy elektroniczne, to teraz jeden z najbezpieczniejszych sposobów płatności za produkty i usługi.

Używając karty z funkcją płatności bezdotykowych lub płacąc mobilnie jesteśmy odpowiedzialni, zwiększamy własne bezpieczeństwo i ograniczamy skalę rozprzestrzeniania się wirusa. W tym szczególnym czasie powszechnego zagrożenia koronawirusem, rozważmy odstawienie gotówki.

Dbajmy o bezpieczeństwo własne i naszych bliskich.